• P.tesi-Cuma 09:00-19:00
 • +90 532 427 0866
 • Chinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianTurkish
 • BOYLER

  BOYLER

  Tek serpantinli boylerler primer devre enerjisini katı, sıvı, gaz yakıtlı kat kaloriferi veya merkezi sistem ısı kazanlarından veya güneş kollektörü, buhar kazanı,  kızgın yağ, kızgın su  kazanlarından alarak sıcak  kullanma suyu hazırlayan depolu tip ürünlerdir.

  Serpantin içerisinde dolaşan primer akışkan ısı enerjisini konveksiyon yolu ile depo içerisindeki kullanım suyuna vererek kullanma sıcak suyu elde edilir. Boylerin su ile  temas eden iç yüzeyi  sıcak galvaniz daldırma  yöntemi ile kaplanmakta veya proses gereği paslanmaz sac kullanılmaktadır.

  Magnezyum anot ile korozyona karşı korunan depo taşyünü ile izole edilmekte, sökülebilir esnek dış kaplama malzeme ile  giydirilmektedir. Daha yüksek basınçlarda  özel imalat gerçekleştirilmektedir.

  Şık görünümü sayesinde çok ergonomiktir. Dışarıdan termosifon gibi görünmektedir. Rezistans modeli alındığında termosifon olarak ta kullanılmaktadır. Hızlı su ısıtmasıyla çok kullanışlıdır. Teknolojik üretimiyle uzun ömürlüdür. Enerjisini kalorifer tesisatından aldığı için çok ekonomiktir.

  Galvanizli sacdan imal edildiği için hijyeniktir. Küçük ölçüleri sayesinde az yer kaplar. 60 lt. ve 80 lt kapasiteyle sürekli sıcak su temin eder. Diğer sistemlere göre fiyatı çok ekonomiktir. Kolay montaj edilir. Gaz kullanılmadığı için çok emniyetlidir. İstenildiğinde elektrikli ısıtıcı takılabilir.

  AKSAN BOILER TEKNİK VERİLERİ
  Kapasite 60 LT 80 LT
  Ağırlık 23 KG 34 KG
  Isı Gücü 2000 Kcal/h 3300 Kcal/h
  Kalorifer Giriş Çıkışı 1/2* 1/2*
  Şebeke Suyu Giriş Çıkışı 1/2* 1/2*
  Rezistans Girişi 1 1/4* 1 1/4*
  Emniyet Ventili 1/2* 1/2*
  Ebatlar Q 360 mm H:740 mm