• P.tesi-Cuma 09:00-19:00
 • +90 532 427 0866
 • Chinese (Simplified)DutchEnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianTurkish
 • Makaleler

  Türkiye’nin en yüksek ısıl güçlü panel radyatörleri

  AKSAN panel radyatörler 33.3 mm hatvesi sayesinde, Türkiye’nin en yüksek ısıl güçlü panel radyatörleridir.

  AKSAN panel radyatörler, Demir fosfat ve Ral 9016 elektrostatik toz boya ile kaplanmaktadır. Korozyon dirençleri, yaş boya+demir fosfat kullanılan radyatörlerden 2 – 4 kat daha yüksektir.

  Rakipsiz robot kaynak ve boya teknolojisiyle ve üstün kalitesi ile AKSAN panel radyatörler, Türkiye’de 10 yıl garanti ile satışa sunulan ilk radyatörlerdir.

  Tüm radyatörler DIN (Almanya), CE gibi belgelere sahip olup, kalitesi tüm Dünya tarafından onaylanmıştır.

  Detaylı bilgi için info@aksangroup.com.tr – +90 224 442 9 000

  Read more

  Elektrikli radyatörler

  Aksan Elektrikli Radyatörleri, tesisat bağlantısı gerektirmeyen, yalnızca elektrik bağlantısıyla çalışan ürünlerdir. Ekonomik tüketimiyle ortamları kısa sürede ısıtma yapar. Taşınabilir ya da duvara monte edilebilir.

   

  Klasik panel radyatörlerin homojen ısıtma özelliği sayesinde ortam havasının kuruması önlenmiş olur. Ortam havasını kurutan kızgın yüzeyli ısıtıcılarla (infrared, halojen ısıtıcılar, elektrikli sobalar) kıyaslandığında daha sağıklı ısınma gerçekleştirir.

  Korozyona karşı direnç kazandırılmış olur. Sprey yüzey temizleme teknolojisi ile, tam otomatik makinalarla epoxy polyester elektrostatik toz boyama sistemi ile boyanırlar

  Konvektörlerin doğrudan akışkan kanallarına kaynak yapılması sistemi ile maksimum verim sağlar. Panel ve konvektörler akışkan sıcaklığını ortama hızla yayar. 12 bara kadar basınca dayanıklıdırlar.

  Read more

  En iyi panel radyatör şirketi

  Aksan Group, Bursa’da kendine ait toplam 15000m2 alanda Türk-Alman ortaklığı gelişmiş makine parkuru ile panel radyatörler, elektrikli radyatörler, elektrikli kombiler, boyler, havlupanlar, ani su ısıtıcıları vb birçok ısı cihazları üretmektedir.

  40. yılını kutlayan Aksan, günümüzün en büyük üretici ülkelerindn biri olan Çin dahil dünyanın 40 ülkesine ihracat gerçekleştiren bir üretici dünya markası olmuştur.

  Aksan, ürettiği ürünlerde  Alman-TUV, Ghost-R ve daha birçok standartlar uygulamış ve bu belgeleri almaya hak kazanmıştır.

  Firmamız ve ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, +90 224 442 9 000 nolu telefonu çalışma saatleri içerisinde arayabilir ya da info@akangroup.com.tr adresine 7/24 e-posta gönderebilirsiniz..

  Read more